KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7336294
nr 733 6294
Signerad A Votier, ramens innermått: 80x60
Kondition: dukskador, lagningar
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 9 januari 2012
kl 19:37:37
900 kr
1.200 kr
1.000 kr
1.200 kr